KONST / Litografier / Färglitografi 14752129
nr 1475 2129
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Monogramsignerad, 167190. Färglitografi, bildmått: 28x20 cm, yttermått inklusive ram: 55x45 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:52:06
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Ingbritt Irene Lagerberg
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg